شورای اسلامی شهر کاشان

خلاصه مطالب و نطق‌های قبل از دستور :

جلسه ساعت ۸ صبح با تلاوتی آیاتی از کلام اله مجید تشکیل و دستور کار و همچنین نامه های رسیده توسط منشی شورا قرائت گردید و در ادامه آقای دکتر مفرح گزارشی از جلسه شورای فرهنگی را به اطلاع حاضرین رسانید و سپس ریاست شورا در خصوص ایام اله ۱۳ آبان و همچنین اربعین حسینی به بیان نکاتی پرداخت و در خصوص جلسه استانداری و تصمیات جلسه مذکور که با موضوع مناطق نا امن شهرهای خمینی شهر و کاشان تشکیل شده بود توضیحاتی داد و اینکه مقرر شده جلسه بعدی در شهر کاشان برگزار گردد (برای منطقه خیابان مفتح ) در ادامه گزارش کمیسیون نظارت وحقوقی راجع به پرونده آقای علی اکبر بخردی قرائت گردید .

پس از آن جلسه وارد دستور کار دوم گردید و معاون مالی اداری شهرداری و معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری مطالبی در خصوص اساسنامه سازمانهای آرامستانها و آتش نشانی و خدمات ایمنی و تفاوت بین ماده ۸۴ موجود و ماده ۵۴ ابلاغی از وزارت کشور با نمایش اسلاید پاور پونت بیان نمود و در ادامه آقایان وکیل ، شمس ، هاشمی طاهری ، پور عسگری دیدگاههای خود در خصوص اصلاح اساسنامه سازمانهای صدر الذکر را ایراد نمودند . سپس با رای مخفی اعضاء کمیسیون انرژی ، آب ومحیط زیست ، رئیس ( خانم پدرام فر ) ، نائب (دکتر مفرح )  منشی ( آقای رسول زاده ) و اعضاء آقایان وکیل و کردمیل تعیین گردیدند.

با توجه به شرکت اعضای شورا در راهپیمایی روز جهانی مبارزه با استکبار ( ۱۳ آبان ) ،  جلسه در ساعت  ۱۰  با ذکر صلوات به پایان رسید.خلاصه اظهارات موافقین و مخالفین در مورد دستور کار  اول :

اظهارات خاصی نداشت

مصوبه اول :

مصوبه ای نداشت

خلاصه اظهارات موافقین و مخالفین در مورد دستور کار  دوم :

اظهارات خاصی نداشت

مصوبه دوم :

اساسنامه سازمان آرامستانها و آتش نشانی و سازمان خدمات ایمنی شهرداری کاشان به کمیسیون تخصصی ( اقتصادی ، برنامه و بودجه – کمیسیون نظارت و حقوقی )  ارجاع و مقرر شد تا پایان آبان ماه سال جاری پاسخ داده شود.

خلاصه اظهارات موافقین و مخالفین در مورد دستور کار  سوم :

اظهارات خاصی نداشت

مصوبه سوم :

نتایج بررسی ها و تصمیمات هفتمین جلسه کمیسیون اقتصادی ، برنامه و بودجه  مورخ ۰۶/۰۸/۱۳۹۶در یازده بند مورد بحث و بررسی و ارزیابی قرار گرفت و به استناد ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور به تصویب رسید.خلاصه و نتایج جلسه:

  • دستور کار شماره یک : مصوبه ای نداشت
  • دستور کار شماره دو : اساسنامه سازمان آرامستانها و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان به کمیسیون تخصصی ارجاع گردید.
  • دستور کار شماره سه : نتایج بررسی ها و تصمیمات هفتمین جلسه کمیسیون اقتصادی ، برنامه و بودجه مورخ ۰۶/۰۸/۱۳۹۶در یازده بند مورد تصویب قرار کرفت.
  • آقایان/خانم‌ها **** درخصوص دستور کار شماره ***** رأی مخالف دادند.

۴- در اجرای تبصره یک از ماده ۱۶ آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهر مصوب ۱۳۸۲ هیأت وزیران ، غیبت آقای حسینعلی وکیل در جلسه شماره ۱۴ مورخ ۰۶/۰۸/۹۶  مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به مسافرت آقای حسینعلی وکیل به زیارت عتبات عالیات و بیماری آقای مجید شمس با رای  اکثریت  اعضاء موجه تشخیص داده شد.