شورای اسلامی شهر کاشان

مصوبه اول :

 ـ نامه شماره ۱۶۵۶۴/۳۷ مورخ ۲۲/۴/۱۳۹۵ شهرداری کاشان منضم به پیش قرارداد فی ما بین شهرداری کاشان و شرکت هواپیمایی ایران ایرتور موضوع اجاره صندلی های یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ به صورت فول چارتر با دو پرواز در هفته در مسیر پروازی کاشان ـ مشهد و بالعکس به مدت هفت ماه مطرح و با توجه به ارزش و اهمیت موضوع و ضرورت توسعه بخش های مختلف شهرستان و اجرای خواسته عموم شهروندان ، مفاد پیشنهاد شهرداری با رعایت ضوابط و مقررات ذیربط مورد تصویب قرار گرفت.

مصوبه دوم :

الف ـ مقرر گردید به منظور پرداخت حق بیمه معوقه شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی از طریق شورا مکاتبه لازم صورت پذیرد.

ب ـ مقرر گردید پس از ارسال سوابق مربوط به تأسیس شعبه دوم سازمان تأمین اجتماعی از طرف نهاد ذکر شده ، مکاتبه ای از طریق شورا و با هماهنگی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای تحقق این امر صورت پذیرد.

مصوبه سوم :

ـ مقرر گردید طی مکاتبه ای با هیأت سیاست گذاری برنامه کاشانه ، تمهیدات لازم برای حضور رئیس محترم اداره بهزیستی در برنامه فوق صورت پذیرد.

مصوبه چهارم :

ـ نتایج بررسی ها و تصمیمات هفتاد و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا مورخ ۲۱/۴/۱۳۹۵ در سه بند مورد بحث و بررسی و ارزیابی قرار گرفت و به استناد ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور به تصویب رسید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest